20170322_091122     Весна іде і кличе до роботи.     20170322_093521

               Для більшості з нас весна асоціюється з початком чогось нового, з пробудженням природи, красою і ніжністю. Аграрії ж знають, що весна -це початок важкої праці в полі. Кожен день  має велике значення, кожна краплина вологи чи вчасно визирнувший промінчик сонця – на вагу золота. Не дарма каже народна мудрість: “Весняний день  рік годує”. В ТОВ Велетень почались весняно польові роботи: внесення добрив, оранка, закриття вологи, підкормка озимини тощо.

              В цьому році на землях нашого підприємства планується посіяти 2300 га кукурудзи. Але досягнення високих врожаїв не можливе без додаткових вкладень, і у  добрива в тому числі. Тож підготовки площі до посіву починається з внесення карбаміду, що в подальшому позитивно впливатиме на рост культури, так як містить в собі багато азоту , що так необхідний для кукурудзи. Внесення даних добрив у нашому підприємстві поводиться за допомогою трактора МТЗ 892 з навесним розкидачем мінеральних добрив фірми Amazon. Варто наголосити на тому, що по талому та мерзло-талому ґрунту такі роботи (для підвищення ефективності) варто проводити спарених шинах заднього ведучого мосту.  

         Роботи в полі навесні передбачать не лише внесення добрив чи закриття вологи, а й оранку поля після збирання кукурудзи. Так проведення даних робіт здійснюється трактором Джондир 8530 з плугом Lemken euro diamant 8+1. Як зауважив головний інженер нашого підприємства Чубун В.О.,використання саме такого трактора з таким плугом необхідне  на полях після кукурудзи на зерно.Тож дане поле вже майже готоведля посіву, а саме для посіву сої.

         Старт на роботу вже даний. Всі разом , і кожен з нас оремо налаштовані лише на досягнення високих результатів. Щоб восени , підводячи підсумки за рік, ми могли сказати, що наша праця була не марною, наші зусилля – мали свої позитивні результати. Ми працюємо не дарма!! Ми працюємо на благо нашої держави та кожного її громадянина!!

20170322_093521                                                                                                                                          20170322_091156

Весна іде і кличе до роботи.

Залишити відповідь