Дванадцятого травня цього року відбулася урочиста царимонія нагородження найкращих аграрних підприємств України за версією журналу “FARMER”. За версією даного журналу  ТОВ Велетень виявився найкращим в категорії “Диверсифікація виробництва”. Диверсифікація — (лат. diversus — різний і лат. facere — робити) процес розвитку діяльності підприємства, пов’язаний із збільшенням діапазону видів та проникненням в нові сфери діяльності, освоєнням нових виробництв, розширенням асортименту товару, що включає не тільки диверсифікацію товарних груп, але й їх розповсюдження. 

          Підприємство дійсно рухається в ногу з часом, освоює нові технології,  нові методи ведення діяльності, застосовує сучасні методики господарювання тощо. Сьогодні Велетень може похизуватися такими результатами господарювання: врожайністю кукурудзи на рівні   100ц/га, соняшнику – 30 ц/га, пшениці – 50-60 ц/га, сої – 35 ц/га. Досягнення таких результатів можливе не лише за умов ефективного використання  ресурсного потенціалу, а й при якісному та вчасному скеруванні даних процесів.  Як вірно зазначено в журналі  “FARMER”: “…є абсолютно очевидним, що без ділових якостей керівника, Вайло Надії, яка очолила господарство в найскрутніший момент, такий  економічний злет був би неможливий”. 

       На сьогодні нам є ким і є чим пишатися. Ми знаємо, яких успіхів хотілося б досягти ще, ми віримо, що високі вершини виробничого успіху ще попереду. Ми віримо в успіх, в кожного працівника, нашому керівництву та обов’язково в найкраще майбутнє!! Майбутнє країни, міста, нашого підприємства та кожного з нас, як гідного громадянина європейської держави. Слава Україні!

Гідна праця не залишиться не поміченою.

Залишити відповідь