“Человека делают счастливым три вещи: любовь, интересная работа и возможность путешествовать” сказав колись Іван Олексійович Бунін. Любов, кохання кожна людина обирає сама, щодо роботи в сільському господарстві, то вона завжди цікава, адже ти працюєш на землі, з землею, тож те невелике чого, можливо,не вистачає людині (що працює в нашому господарстві) для щастя – це подорожі. Подорож – це нова інформація, нові враження, це пошук чогось нового. Для керівників ТОВ Велетень дуже важливо, щоб кожен працівник не просто механічно виконував свою роботу кожного дня, а й почував  себе хоча б трішечки щасливішим сьогодні, ніж вчора, наповнював себе як особистість, прагнув до більшого. Адже людина, що прагне до розвитку, до знання, може з більшою віддачею зануритись в роботу, може стати більш вмотивованою,  з найбільшою вірогідністю відкриє для себе нові горизонти, за які б варто було б зазирнути. Тож ми подорожуємо.

              Початок весни подарував незабутні враження та нові емоції тим працівникам, що відвідали Угорщину. Термальні джерела, вражаюча архітектура Будапешту, величний Дунай, місцевий колорит, дегустація місцевої кухні та різноманіття вин – всі ці враження подарувала ця подорож нашим працівникам.

              Але ж скількома мальовничими містами багата Україна. Беззаперечно, перлиною західної України можна назвати місто лева – Львів. Тож ми вирішили познайомитися ближче з цим чудовим містом. Львів найбільше серед міст України наближений до Європи, в нього свій колорит, свій ритм, своя енергія. Незабутне враження залишив по собі Театр опери та балету ім. С.А. Крушельницької, більшість з наших працівників були в цьому театрі вперше. Літні кафе, вимощенні бруківкою дороги, старовинна архітектура, безліч левів, що, задавалося б з цікавістю вдивлялися в туристів, алея парасольок та багато чого іншого закарбувалося у пам’яті, як приємний спомин про місто Львів.

           На цьому весняні пригоди не завершились. Наприкінці травня ми вирішили відвідати одну з перлин сучасної архітектури та розмаху особистих амбіцій – Національний парк Межигір’я. З першого ж кроку відвідувачів зустрічає буйна зелень та невимовної краси квіти. Далі погляд охоплює каскад водойм з невеличкими водоспадами, велика кількість малих та великих архітектурних форм. Багатьох особливо вразили фонтани, що мали місце в кожній водоймі. На полі для гольфу було дуже зручно розміститися та помилуватися гарними краєвидами та прекрасними лебедями, що граційно плавали у водоймі посеред гольф-поля. загалом багато різних та неоднозначних ємоцій залишила по собі дана екскурсія.

          Неможливо побувати в Києві і не відвідати Києво-Печерську лавру. Її з повною упевненістю можна назвати перлиною Києва. Величні храми, атмосфера спокою та примирення людини з Богом, з навколишнім світом, з самим собою вразили кожного, хто зайшов на територію Лаври. Кожен, можливо, відкрив для себе щось нове, а, можливо, ствердився в своїй вірі.Не зважаючи на різний ступінь віри кожного з нас,  Києво-Печерська Лавра не може залишити байдужим жодного, хто хоча б поверхнево ознайомився з її історією.

            Такі підсумки весни 2017, але ми віримо, навіть  точно знаємо, що на цьому наші подорожі не завершаться. По переду літо, багато теплих днів і безмежні горизонти для подорожей та нових відкриттів.

Подорож – це маленький крок до щастя.

Залишити відповідь