Працювати добре, а відпочивати  – ще краще.

       Всі знають, що робота в сільському господарстві – це важка праця, як фізично, так і морально.  Кожна людина виснажується і прагне до відпочинку. Саме тому, дбаючи про фізичний та моральний стан працівників, керівництво нашого підприємства намагається регулярно організовувати відпочинок для співробітників підприємства, як на місці, так і виїжджаючи за межі міста, району, області.

     Такі події , в основному присвячені закінченню якогось виробничого циклу, або , навпаки, перед початком важкого і відповідального. Закінчивши сіяти, більшість працівників з задоволенням приймають участь у спортивних змаганнях.  

Не відстає  і керівництво, а своїм позитивним прикладом показує як треба не лише працювати, а й займатися своїм зовнішнім виглядом за допомогою спорту.  

            Перед важким етапом збору врожаю, досить часто наш дружній колектив виїжджає на море, щоб зарядитися позитивом, енергією, сонцем. Набратися сил та наснаги для проведення робот і в полі, і не тільки. Повертаючись з відпочинку, всі привозять   собою не лише засмагу, а й гарний настрій та бойове налаштування на роботу. 

        Закінчення робот у полі для багатьох працівників також асоціюється з не менш приємним етапом відпочинку на курорті Трускавець. Працюючи та викладаючись по повній на роботі вони чітко впевнені, що їх зусилля не марні: вони досягають високих виробничих результатів та витрачають свої сили на загальне суспільне благо свого міста, своєї країни, своєї батьківщини. курорт Трускавець став для більшості нашого колективу місцем релаксу, можливо , навіть, зоною комфорту та оздоровлення Звідти вони повертаються здоровішими, веселішими , молодшими.

 

 

 

 

 

                       Також періодично проводяться екскурсії до історичних або визначних місць, таких, як : Батурин, Новгород-Сіверський, Путивльський жіночий монастир тощо. 

    Тож ми вміємо не лише добре працювати, а й гарно та з завзяттям відпочивати.

Залишити відповідь