Жнива вже в розпалі, техніка та наші невтомні трударі вже більше місяця наполегливо працюють на полях господарства, збираючи врожай, що їхні ж працьовиті руки з такою турботою посіяли навесні. Жнива найгарячіша,  хвилююча та відповідальна пора для будь-якого аграрія, будь-якого регіону України. Десь жнива починаються раніше, десь трохи згодом, наші землероби вийшли в поле 13 липня, починаючи свою нелегку працю із збирання врожаю гороху, що в цьому році вирощений на 274,5 гектарах, в середньому  показав урожайність на рівні 32,7 ц/га. Відмітити варто високу урожайність сортів еліти таких як: Аудит та Готієвський, урожайність яких становила 39,8 ц/га та  37,9 ц/га відповідно.

        Більший в посівних площах озимий ріпак був зібраний з 645-ти гектарів і загальним валовим збором 2652,3 тонни при середній урожайності 41,1 ц/га, що в порівнянні з минулим роком на 2,8 ц/га більше.  До  сільськогосподарських культур  з найбільшою посівною площею в ТОВ Велетень на сьогодні відноситься озима пшениця, що загалом займає 2075 га, тобто 26% від усіх посівних площ.  В поточному році середня урожайність озимої пшениці  склала 65 ц/га, при найвищих показниках урожайності таких сортів як :Нордіка, Скаген, Колонія на рівні 79,6ц/га, 76,3ц/га та  74,6ц/га відповідно. Такий сорт, як Тобак на деяких полях показав урожайність на рівні 83 ц/га. Загалом до комор підприємства було закладено 13700 тонн озимої пшениці.

         Наразі  зусилля всього нашого колективу не були марними і результати збирання ранніх зернових показали, що ми можемо підтримувати високий рівень продуктивності, досягнутий в прийдешніх роках та ще раз довели  професіоналізм та професійність наших працівників,  невтомна праця  та знання яких в певній мірі сприяли досягненню саме таких результатів. Та робота в полі ще не закінчена: чекають свого часу кукурудза, соняшника та соя, і вже зібрані площі готові до нових посіві. Так в планах господарства  в межах посівної компанії 2018-2019 років під озиму пшеницю планується зайняти близько 2000 га, озимого ріпаку приблизно 500 га та гороху 200 га. 

         Ми працюємо сумлінно і наполегливо щоденно, ми прагнемо до доброту та процвітання нашого краю і нашої держави, ми віримо у світле майбутнє наших дітей та нашої нації.

Наша робота – це наша доля трударя.

Залишити відповідь